Schneider stiskací ovládací hlavice prosvětlená s přesahem zB4BW143 HARMONy rudá
KOD KRAT.:AMZB4BW143
KOD VÝR.:ZB4BW143
EAN.:3389110889864
| Výrobce: | |
| Výrobce | Schneider |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 3389110889888 |
| Rozměry | 53x45x34mm |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 40 mm |
| Podskupina zboží | Vačkové spínače |
| přepravní rozměr cm | 4.8 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 48 mm |
| Výška balení | 40 mm |
| KOD | AMZB4BW163 | ks | 1 | ks |
| EAN | 3389110889888 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:AMZB4BW143
KOD VÝR.:ZB4BW143
EAN.:3389110889864
KOD KRAT.:PHI17274/93/16
KOD VÝR.:8718291479482
EAN.:8718291479482
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena