Schneider CEDAR PLUS sériový přepínač r. 5 IP44 bílá
KOD KRAT.:AMWDE000550
KOD VÝR.:WDE000550
EAN.:3303432400163
| Výrobce: | |
| Produktová řada | MERTEN |
|---|---|
| Výrobce | Schneider |
| Logistické informace: | |
| EAN | 3606485004228 |
| Rozměry | 56x25x56mm |
| Balení | 5 ks |
| Technické parametry: | |
| Barva RAL | 7024 |
| bezaholegový | ANO |
| Délka balení | 56 mm |
| Materiál | plast |
| Podskupina zboží | vypínače Schneider |
| přepravní rozměr cm | 5.6 cm |
| Skupina zboží | Vypínače a zásuvky |
| Strojek/rámeček | kryt |
| Šířka balení | 56 mm |
| Výška balení | 25 mm |
| Barevné provedení | antracit |
| Druh strojku | spínač |
| Krytí | IP20 |
| EAN | 3606485004228 | ks | 1 | ks |
| KOD | AMMTN433114 | ks | 1 | ks |
| EAN | 13606485004225 | pck | 3 | ks |
| EAN | 43606485004226 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:AMWDE000550
KOD VÝR.:WDE000550
EAN.:3303432400163
KOD KRAT.:PHI8721103069030
KOD VÝR.:872110306903000
EAN.:8721103069030
KOD KRAT.:AB3558E-A00651 01
KOD VÝR.:3558E-A00651 01
EAN.:8595017234484
KOD KRAT.:EAM22-KC10
KOD VÝR.:216380
EAN.:4015082163808
KOD KRAT.:MOLAB3000A3KN600ND
KOD VÝR.:LAB3000A3KN600ND
EAN.:8596099060145
KOD KRAT.:PHVCDMTC70/830
KOD VÝR.:871150020167615
EAN.:8711500201676
KOD KRAT.:MOIDSA2KN4V1ND600NZ
KOD VÝR.:IDSA2KN4V1ND600NZ/700ISO5
EAN.:8596099030124
KOD KRAT.:PHI8721103069115
KOD VÝR.:872110306911500
EAN.:8721103069115
KOD KRAT.:AB3553-06289 H3
KOD VÝR.:3553-06289 H3
EAN.:8595017204418
KOD KRAT.:AMA9A15320
KOD VÝR.:A9A15320
EAN.:3606480542619
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena