| Výrobce: | |
| Výrobce | Schneider |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 3606480485152 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 15 mm |
| Podskupina zboží | Modulární přístroje |
| přepravní rozměr cm | 3 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 30 mm |
| Výška balení | 15 mm |
| EAN | 3606480485152 | ks | 1 | ks |
| KOD | AMA9XPH357 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:SIP50B
KOD VÝR.:P50B
EAN.:8592718013875
KOD KRAT.:OB2043165
KOD VÝR.:2043165
EAN.:4012195179054
KOD KRAT.:HTRPV22AP
KOD VÝR.:V260
EAN.:8595614704458
KOD KRAT.:OBGRM55-100/2
KOD VÝR.:GRM55-100/2
EAN.:8594031136644
KOD KRAT.:SIPS03
KOD VÝR.:PS03
EAN.:8595092107017
KOD KRAT.:ENLR03INBL10
KOD VÝR.:7638900361063
EAN.:7638900361063
KOD KRAT.:PHIW8720169072275
KOD VÝR.:8720169072275
EAN.:8720169072275
KOD KRAT.:OSH64760/240
KOD VÝR.:4050300209920
EAN.:4050300209920
KOD KRAT.:PHWHIDPV70SONC3
KOD VÝR.:871869653151800
EAN.:8718696531518
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena