MODUS příslušenství - kryt koule PARK RS pr.400mm PMMA čirý
KOD KRAT.:MORS400CI
KOD VÝR.:OZVORS400CI
| Výrobce: | |
| Produktová řada | iC60N |
|---|---|
| Výrobce | Schneider |
| Logistické informace: | |
| EAN | 3606480439902 |
| Rozměry | 87x80x53mm |
| Balení | 4 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 55 mm |
| Počet pólů | 3 |
| Podskupina zboží | Modulární přístroje |
| Proudová zátěž | 10 A |
| přepravní rozměr cm | 7.5 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 75 mm |
| Výška balení | 55 mm |
| Zástavbová hloubka | 44.5 |
| Krytí | IP20 |
| Vypínací charakteristika | B |
| Zkratová odolnost | 6 kA |
| EAN | 13606480439909 | box | 11 | ks |
| EAN | 3606480439902 | ks | 1 | ks |
| KOD | AMA9F03310 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:MORS400CI
KOD VÝR.:OZVORS400CI
KOD KRAT.:PHL36/15
KOD VÝR.:871150072748040
EAN.:8711500727480
KOD KRAT.:SISSC1501-S
KOD VÝR.:SSC1501-S
EAN.:8592718021559
KOD KRAT.:EAPL7-B13/3
KOD VÝR.:263388
EAN.:4015082633882
KOD KRAT.:PHIW8720169072275
KOD VÝR.:8720169072275
EAN.:8720169072275
KOD KRAT.:OSH64760/240
KOD VÝR.:4050300209920
EAN.:4050300209920
KOD KRAT.:PHWHIDPV70SONC3
KOD VÝR.:871869653151800
EAN.:8718696531518
KOD KRAT.:PHLEDH8720169254503
KOD VÝR.:8720169254503
EAN.:8720169254503
KOD KRAT.:KACYKYLO3C1.5
KOD VÝR.:CYKYLo3x1.5
EAN.:8591043357371
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena