FINDER relé miniaturní 40.52.9.024.0000 24V DC 8A 250V
KOD KRAT.:YFI45052024
KOD VÝR.:40.52.9.024.0000
EAN.:8012823240435
| Výrobce: | |
| Produktová řada | iC60N |
|---|---|
| Výrobce | Schneider |
| Logistické informace: | |
| EAN | 3606480439957 |
| Rozměry | 90x80x55mm |
| Balení | 4 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 53 mm |
| Počet pólů | 3 |
| Podskupina zboží | Modulární přístroje |
| Proudová zátěž | 32 A |
| přepravní rozměr cm | 7.4 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 74 mm |
| Výška balení | 53 mm |
| Zástavbová hloubka | 44.5 |
| Druh strojku | jistič |
| Krytí | IP20 |
| Napětí | 220-240 V |
| Vypínací charakteristika | B |
| Zkratová odolnost | 6 kA |
| EAN | 13606480439954 | bal | 4 | ks |
| EAN | 3606480439957 | ks | 1 | ks |
| KOD | AMA9F03332 | ks | 1 | ks |
| EAN | 43606480439955 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:YFI45052024
KOD VÝR.:40.52.9.024.0000
EAN.:8012823240435
KOD KRAT.:PCE2246L
KOD VÝR.:224-6L
EAN.:9003399136344
KOD KRAT.:PHLEDWA8/RGB
KOD VÝR.:872016907229900
EAN.:8720169072299
KOD KRAT.:OSF4099854317446
KOD VÝR.:4099854317446
EAN.:4099854317446
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena