ELEKTROBOCK hlásič.návštěv MINI 60° LX-AL1 minialarm /0501/
KOD KRAT.:EOLX-AL1
KOD VÝR.:LX-AL1
EAN.:8594012225015
| Výrobce: | |
| Produktová řada | iC60N |
|---|---|
| Výrobce | Schneider |
| Logistické informace: | |
| EAN | 3606480439667 |
| Rozměry | 87x75x18mm |
| Balení | 12 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 18 mm |
| Počet pólů | 1 |
| Podskupina zboží | Modulární přístroje |
| přepravní rozměr cm | 7.3 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 73 mm |
| Výška balení | 18 mm |
| Zástavbová hloubka | 44.5 |
| Druh strojku | jistič |
| Krytí | IP20 |
| Napětí | 220-240 V |
| Proudová zátěž | 6 A |
| Vypínací charakteristika | B |
| Zkratová odolnost | 6 kA |
| EAN | 13606480439664 | bal | 4 | ks |
| EAN | 3606480439667 | ks | 1 | ks |
| KOD | AMA9F03106 | ks | 1 | ks |
| EAN | 43606480439665 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:EOLX-AL1
KOD VÝR.:LX-AL1
EAN.:8594012225015
KOD KRAT.:PCE2146L
KOD VÝR.:214-6L
EAN.:9003399134616
KOD KRAT.:KAH05VVF3G0.7B
KOD VÝR.:CYSYH05VV-F3x0,75
EAN.:5907702810881
KOD KRAT.:OSVNAVT600S4Y
KOD VÝR.:4050300275772
EAN.:4050300275772
KOD KRAT.:PHLEDWB4.9/RGB
KOD VÝR.:871869978709700
EAN.:8718699787097
KOD KRAT.:MOPIK23S
KOD VÝR.:OZAWPIK23S
EAN.:5902288988474
KOD KRAT.:AMA9F04325
KOD VÝR.:A9F04325
EAN.:3606480440687
KOD KRAT.:PCE1246
KOD VÝR.:124-6
EAN.:9003399124068
KOD KRAT.:PHIH8720169320833
KOD VÝR.:8720169320833
EAN.:8720169320833
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena