LEDVANCE LED Pásky 21W 241595lm 2700K 50Y IP67
KOD KRAT.:OS4099854358807
KOD VÝR.:4099854358807
EAN.:4099854358807
| Délka balení | 75 mm |
|---|---|
| přepravní rozměr cm | 8 cm |
| Šířka balení | 80 mm |
| Výška balení | 75 mm |
| Druh strojku | proudový chránič |
| Počet pólů | 4 |
| Proudová zátěž | 40 A |
| Zástavbová hloubka | 73 |
| Způsob montáže | na DIN lištu |
| Balení | 27 ks |
| EAN | 3606480442391 |
| Rozměry | 100x85x75mm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Podskupina zboží | Modulární přístroje |
| Výrobce | Schneider |
| Produktová řada | Acti 9 |
| Napětí | 220-240 V |
| Zkratová odolnost | 10 kA |
| Krytí | IP20 |
KOD KRAT.:OS4099854358807
KOD VÝR.:4099854358807
EAN.:4099854358807
KOD KRAT.:PHLEDB5/827/3
KOD VÝR.:8719514310070
EAN.:8719514310070
KOD KRAT.:AMNU200654
KOD VÝR.:NU200654
EAN.:3606489452438
KOD KRAT.:PHLEDCPB7/840F
KOD VÝR.:871951431298200
EAN.:8719514312982
KOD KRAT.:OS4099854429996
KOD VÝR.:4099854429996
EAN.:4099854429996
KOD KRAT.:PHI8719514328679
KOD VÝR.:871951432867900
EAN.:8719514328679
KOD KRAT.:PHI50492/30/P0
KOD VÝR.:8718696164532
EAN.:8718696164532
KOD KRAT.:OS4099854358876
KOD VÝR.:4099854358876
EAN.:4099854358876
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena