MODUS montážní rámeček pro přisazenou montáž pro panel UQ C 600 ;modul 600
KOD KRAT.:MOUQRAMC600
KOD VÝR.:UQRAMC600
EAN.:8596099001421
| Výrobce: | |
| Produktová řada | CEDAR PLUS |
|---|---|
| Výrobce | Schneider |
| Logistické informace: | |
| EAN | 3303432400217 |
| Rozměry | 79x48x66mm |
| Šířka | 66 |
| Výška | 79 |
| Balení | 10 ks |
| Váha | 0.1 kg |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 79 mm |
| Materiál | plast |
| Počet klapek | 1 |
| Podskupina zboží | vypínače Schneider |
| přepravní rozměr cm | 7.9 cm |
| Řazení vypínače | ř.7 |
| Skupina zboží | Vypínače a zásuvky |
| Šířka balení | 66 mm |
| Výška balení | 48 mm |
| Způsob montáže | na povrch |
| Barevné provedení | šedá |
| Druh strojku | spínač |
| Krytí | IP44 |
| Napětí | 220-240 V |
| Proudová zátěž | 16 A |
| Strojek/rámeček | komplet |
| EAN | 13303432400214 | box | 11 | ks |
| EAN | 23303432400211 | box | 11 | ks |
| KOD | AMWDE000670 | ks | 1 | ks |
| EAN | 3303432400217 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:MOUQRAMC600
KOD VÝR.:UQRAMC600
EAN.:8596099001421
KOD KRAT.:PHVCDMRM20/830/40S
KOD VÝR.:871829120303200
EAN.:8718291203032
KOD KRAT.:OSIFLCO20/865BK
KOD VÝR.:4058075574816
EAN.:4058075574816
KOD KRAT.:OSIFLCO20/840
KOD VÝR.:4058075575288
EAN.:4058075575288
KOD KRAT.:MO4306027
KOD VÝR.:4306027
KOD KRAT.:PHQDN470B20S/830BK
KOD VÝR.:871869651590400
EAN.:8718699515904
KOD KRAT.:PHIH8720169321014
KOD VÝR.:8720169321014
EAN.:8720169321014
KOD KRAT.:OSIFLCO50/830BK
KOD VÝR.:4058075574854
EAN.:4058075574854
KOD KRAT.:OSIFLCO20/840WT
KOD VÝR.:4058075574793
EAN.:4058075574793
KOD KRAT.:PHIH8719514440937
KOD VÝR.:871951444093700
EAN.:8719514440937
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena