OSRAM TRACKLIGHT PENDANT CYLINDER WT GU10OSRAM
KOD KRAT.:OS4099854455247
KOD VÝR.:4099854455247
EAN.:4099854455247
| Výrobce: | |
| Produktová řada | CEDAR PLUS |
|---|---|
| Výrobce | Schneider |
| Logistické informace: | |
| EAN | 3303432400200 |
| Rozměry | 79x48x66mm |
| Šířka | 66 |
| Výška | 79 |
| Balení | 10 ks |
| Váha | 0.1 kg |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Délka balení | 79 mm |
| Materiál | plast |
| Počet klapek | 1 |
| Podskupina zboží | vypínače Schneider |
| přepravní rozměr cm | 7.9 cm |
| Řazení vypínače | ř.7 |
| Skupina zboží | Vypínače a zásuvky |
| Šířka balení | 66 mm |
| Výška balení | 48 mm |
| Způsob montáže | na povrch |
| Druh strojku | spínač |
| Krytí | IP44 |
| Napětí | 220-240 V |
| Proudová zátěž | 16 A |
| Strojek/rámeček | komplet |
| EAN | 13303432400207 | box | 11 | ks |
| KOD | AMWDE000570 | ks | 1 | ks |
| EAN | 23303432400204 | box | 11 | ks |
| EAN | 3303432400200 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OS4099854455247
KOD VÝR.:4099854455247
EAN.:4099854455247
KOD KRAT.:PHVCDMT70/942
KOD VÝR.:871150019927015
EAN.:8711500199270
KOD KRAT.:OS4099854419454
KOD VÝR.:4099854419454
EAN.:4099854419454
KOD KRAT.:AMA9A15320
KOD VÝR.:A9A15320
EAN.:3606480542619
KOD KRAT.:DRMN27/B1
KOD VÝR.:5000394023352
EAN.:5000394023352
KOD KRAT.:PHI8721103068996
KOD VÝR.:872110306899600
EAN.:8721103068996
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena