LEDVANCE reflektor (floodlight) Worklight 50W 4500lm/840/120° IP65 ;s-stojan
KOD KRAT.:OSIWOR50/840S
KOD VÝR.:4058075213876
EAN.:4058075213876
| Výrobce: | |
| Výrobce | Schneider |
|---|---|
| Produktová řada | ASFORA |
| Logistické informace: | |
| EAN | 3606480527210 |
| Váha | 0.027 kg |
| Rozměry | 9x83x225mm |
| Šířka | 225 |
| Výška | 83 |
| Balení | 15 ks |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | krémová |
| Barva RAL | 9001 |
| bezaholegový | ANO |
| Délka balení | 10 mm |
| Materiál | plast |
| Podskupina zboží | vypínače Schneider |
| přepravní rozměr cm | 8.2 cm |
| Skupina zboží | Vypínače a zásuvky |
| Strojek/rámeček | rámeček |
| Šířka balení | 82 mm |
| Výška balení | 10 mm |
| Krytí | IP20 |
| EAN | 3606480527210 | ks | 1 | ks |
| EAN | 13606480527217 | bal | 4 | ks |
| EAN | 33606480527211 | box | 11 | ks |
| KOD | AMEPH5800323 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OSIWOR50/840S
KOD VÝR.:4058075213876
EAN.:4058075213876
KOD KRAT.:MOUS4000A3KN/ND
KOD VÝR.:US4000A3KN600/ND
EAN.:8596099000424
KOD KRAT.:MO1064364000
KOD VÝR.:1064364000
EAN.:8596099026561
KOD KRAT.:PHLEDCPG94.8/830
KOD VÝR.:871869965818200
EAN.:8718699658182
KOD KRAT.:OSQTP5149230
KOD VÝR.:4008321329370
EAN.:4008321329370
KOD KRAT.:MOBRSB4KO480V3/NDNZ
KOD VÝR.:BRSB4KO480V3/NDNZ
EAN.:8595073791686
KOD KRAT.:AMWDE000551
KOD VÝR.:WDE000551
EAN.:3303432400262
KOD KRAT.:PHLEDG94.8W/827/BL
KOD VÝR.:8718699774073
EAN.:8718699774073
KOD KRAT.:OSISMUC30x20
KOD VÝR.:4058075576315
EAN.:4058075576315
KOD KRAT.:OSEPG94.2/827
KOD VÝR.:4058075757981
EAN.:4058075757981
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena