OSRAM halogenová žárovka HLX64634 150W 15V GZ6.35 speciální
KOD KRAT.:OSHLX64634
KOD VÝR.:4050300006819
EAN.:4050300006819
| Výrobce: | |
| Výrobce | Schneider |
|---|---|
| Produktová řada | ASFORA |
| Logistické informace: | |
| EAN | 3606480527432 |
| Rozměry | 40x82x82mm |
| Šířka | 81.4 |
| Výška | 81.4 |
| Balení | 8 ks |
| Váha | 0.047 kg |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | krémová |
| Barva RAL | 9001 |
| Délka balení | 40 mm |
| Materiál | plast |
| Podskupina zboží | vypínače Schneider |
| přepravní rozměr cm | 8.2 cm |
| Skupina zboží | Vypínače a zásuvky |
| Strojek/rámeček | krabice povrchová |
| Šířka balení | 82 mm |
| Výška balení | 40 mm |
| Krytí | IP20 |
| EAN | 3606480527432 | ks | 1 | ks |
| EAN | 13606480527439 | bal | 4 | ks |
| EAN | 33606480527433 | box | 11 | ks |
| KOD | AMEPH6100123 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OSHLX64634
KOD VÝR.:4050300006819
EAN.:4050300006819
KOD KRAT.:AMSDN2890521
KOD VÝR.:SDN2890521
EAN.:5904093553199
KOD KRAT.:YETDII20AGG
KOD VÝR.:112130
EAN.:3838895000075
KOD KRAT.:EABC-O-1/18-ECO
KOD VÝR.:280348
EAN.:4015082803483
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena