Schneider ASFORA komplet jednonásobný spínač c.5 CREAM
KOD KRAT.:AMEPH0300123
KOD VÝR.:EPH0300123
EAN.:3606480525018
| Výrobce: | |
| Výrobce | Schneider |
|---|---|
| Produktová řada | ASFORA |
| Logistické informace: | |
| Rozměry | 43x83x83mm |
| Šířka | 83 |
| Výška | 83 |
| Balení | 10 ks |
| EAN | 3606480525223 |
| Váha | 0.088 kg |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | krémová |
| Barva RAL | 1013.0 |
| bezaholegový | ANO |
| Délka balení | 40 mm |
| Kontrolka | Není |
| Materiál | plast |
| Počet klapek | 1 |
| Podskupina zboží | vypínače Schneider |
| Proudová zátěž | 10 A |
| přepravní rozměr cm | 8 cm |
| Řazení vypínače | ř.7 |
| Skupina zboží | Vypínače a zásuvky |
| Šířka balení | 80 mm |
| Výška balení | 40 mm |
| Zást. hloubka krabice | 40.0 |
| Zástavbová hloubka | 28.0 |
| Způsob montáže | zápustný (sádrokarton) |
| Druh strojku | spínač |
| Krytí | IP20 |
| Napětí | 220-240 V |
| Strojek/rámeček | komplet |
| EAN | 3606480525223 | ks | 1 | ks |
| KOD | AMEPH0500123 | ks | 1 | ks |
| EAN | 13606480525220 | bal | 4 | ks |
| EAN | 33606480525224 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:AMEPH0300123
KOD VÝR.:EPH0300123
EAN.:3606480525018
KOD KRAT.:AMEPH1400121
KOD VÝR.:EPH1400121
EAN.:3606480525605
KOD KRAT.:MOFIT3000A4KN/ND
KOD VÝR.:FIT3000A4KN600/ND
EAN.:8596099024765
KOD KRAT.:OSIFLCO20/830WT
KOD VÝR.:4058075574755
EAN.:4058075574755
KOD KRAT.:OSIFLCO10/840WT
KOD VÝR.:4058075574618
EAN.:4058075574618
KOD KRAT.:DUSV305440
KOD VÝR.:D305440
EAN.:8011905835699
KOD KRAT.:PHIW8719514554856
KOD VÝR.:871951455485600
EAN.:8719514554856
KOD KRAT.:PHLEDW8719514372689
KOD VÝR.:871951437268900
EAN.:8719514372689
KOD KRAT.:OSISAHPLP203030
KOD VÝR.:4058075576070
EAN.:4058075576070
KOD KRAT.:OSISAHPLF203030
KOD VÝR.:4058075576018
EAN.:4058075576018
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena