MODUS LED vestavné liniové svítidlo HVL 54W 4450lm/840 IP20 DALI ;
KOD KRAT.:MOHVL1MKO4V1/1050DI
KOD VÝR.:HVL1MKO4V1/1050DALI
EAN.:8595073762259
| Výrobce: | |
| Výrobce | Schneider |
|---|---|
| Produktová řada | ASFORA |
| Logistické informace: | |
| Rozměry | 43x83x83mm |
| Šířka | 83 |
| Výška | 83 |
| Balení | 10 ks |
| EAN | 3606480525094 |
| Váha | 0.098 kg |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | krémová |
| Barva RAL | 1013.0 |
| bezaholegový | ANO |
| Délka balení | 38 mm |
| Kontrolka | Není |
| Materiál | plast |
| Počet klapek | 1 |
| Podskupina zboží | vypínače Schneider |
| Proudová zátěž | 10 A |
| přepravní rozměr cm | 8.2 cm |
| Řazení vypínače | ř.6 |
| Skupina zboží | Vypínače a zásuvky |
| Šířka balení | 82 mm |
| Výška balení | 38 mm |
| Zást. hloubka krabice | 40.0 |
| Zástavbová hloubka | 28.0 |
| Způsob montáže | zápustný (sádrokarton) |
| Druh strojku | spínač |
| Krytí | IP20 |
| Napětí | 220-240 V |
| Strojek/rámeček | komplet |
| EAN | 3606480525094 | ks | 1 | ks |
| KOD | AMEPH0400123 | ks | 1 | ks |
| EAN | 13606480525091 | bal | 4 | ks |
| EAN | 33606480525095 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:MOHVL1MKO4V1/1050DI
KOD VÝR.:HVL1MKO4V1/1050DALI
EAN.:8595073762259
KOD KRAT.:MOBALOP400L3V1/1050D
KOD VÝR.:BALOP400L3V1/1050DALI
EAN.:8596099005580
KOD KRAT.:AMEPH1600121
KOD VÝR.:EPH1600121
EAN.:3606480575716
KOD KRAT.:AB1SLM006502A1204
KOD VÝR.:1SLM006502A1204
EAN.:8000126107548
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena