MODUS veřejné osvětlení UL 144W 16700lm/750 IP65 ;3DIM
KOD KRAT.:MOUL14000V15/3DIM
KOD VÝR.:UL14000V15/3DIM
EAN.:8595073714050
| Výrobce: | |
| Výrobce | Schneider |
|---|---|
| Produktová řada | ASFORA |
| Logistické informace: | |
| EAN | 3606480524868 |
| Rozměry | 43x83x83mm |
| Šířka | 83 |
| Výška | 83 |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Barva RAL | 9003.0 |
| bezaholegový | ANO |
| Délka balení | 40 mm |
| Materiál | plast |
| Počet klapek | 1 |
| Podskupina zboží | vypínače Schneider |
| Proudová zátěž | 10 A |
| přepravní rozměr cm | 8 cm |
| Řazení vypínače | ř.1 |
| Skupina zboží | Vypínače a zásuvky |
| Šířka balení | 80 mm |
| Výška balení | 40 mm |
| Zást. hloubka krabice | 40.0 |
| Zástavbová hloubka | 28.0 |
| Způsob montáže | zápustný (sádrokarton) |
| Druh strojku | spínač |
| Krytí | IP44 |
| Napětí | 220-240 V |
| Strojek/rámeček | komplet |
| EAN | 3606480524868 | ks | 1 | ks |
| EAN | 13606480524865 | box | 11 | ks |
| EAN | 33606480524869 | box | 11 | ks |
| KOD | AMEPH0100221 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:MOUL14000V15/3DIM
KOD VÝR.:UL14000V15/3DIM
EAN.:8595073714050
KOD KRAT.:MOQPN5A/1050DIM
KOD VÝR.:QPN5A600/1050DIM
EAN.:8596099007829
KOD KRAT.:MOQP2A/1050ND
KOD VÝR.:QP2A600/1050ND
EAN.:8595073791860
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena