SAPISELCO příchytka stahovacího pásku do 9mm ;30x15x12mm černá ;bli=25ks
KOD KRAT.:SASPP3015C/25
KOD VÝR.:SUP.3.401/25
EAN.:8594031136750
| Výrobce: | |
| Výrobce | SAPISELCO |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8594031135616 |
| Rozměry | 27x27mm |
| Balení | 25 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 50 mm |
| Podskupina zboží | Stahovací pásky |
| přepravní rozměr cm | 5 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 50 mm |
| Výška balení | 15 mm |
| Barevné provedení | černé |
| EAN | 8594031135616 | ks | 1 | bli |
| KOD | SASPP2727C/25 | ks | 1 | bli |
KOD KRAT.:SASPP3015C/25
KOD VÝR.:SUP.3.401/25
EAN.:8594031136750
KOD KRAT.:SASPP3015B/25
KOD VÝR.:SUP.2.401/25
EAN.:8594031136743
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena