ENERGIZER baterie lithiová CR1216 ;BL1
KOD KRAT.:ENCR1216
KOD VÝR.:7638900411508
EAN.:7638900411508
| Výrobce: | |
| Výrobce | SAPISELCO |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Balení | 30 ks |
| EAN | 8014748302397 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 360 mm |
| Podskupina zboží | Stahovací pásky |
| přepravní rozměr cm | 36 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 70 mm |
| Výška balení | 15 mm |
| EAN | 8014748302397 | ks | 1 | bli |
| KOD | SASPRIA75360C | bli | 5 | bli |
| EAN | RIA.3.234 | box | 11 | bli |
KOD KRAT.:ENCR1216
KOD VÝR.:7638900411508
EAN.:7638900411508
KOD KRAT.:PHLEDCPG94.8/827
KOD VÝR.:871869965780200
EAN.:8718699657802
KOD KRAT.:PHEMEAR11110.8/9309
KOD VÝR.:871951433397000
EAN.:8719514333970
KOD KRAT.:OSTHNSL60OFR
KOD VÝR.:4052899012462
EAN.:4052899012462
KOD KRAT.:MOO400KOV
KOD VÝR.:OZVOCO400KOV
KOD KRAT.:KK8475_HB
KOD VÝR.:8475_HB
EAN.:8595057650626
KOD KRAT.:MOFIT5000A4KN/ND
KOD VÝR.:FIT5000A4KN600/ND
EAN.:8596099023454
KOD KRAT.:GP23AE
KOD VÝR.:1021002315
EAN.:4891199042140
KOD KRAT.:HGFL213B
KOD VÝR.:FL213B
EAN.:3250610670873
KOD KRAT.:GPZR14
KOD VÝR.:1012302000
EAN.:4891199000096
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena