PHILIPS tlumivka BSN 400 K407-A2-ITS 230/240V 50Hz BC3
KOD KRAT.:PHWPBSN400K407AITS
KOD VÝR.:872790088704400
EAN.:8711500881571
| Výrobce: | |
| Výrobce | SAPISELCO |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8014748305435 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 280 mm |
| Podskupina zboží | Stahovací pásky |
| přepravní rozměr cm | 28 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 60 mm |
| Výška balení | 12 mm |
| EAN | 8014748305435 | ks | 1 | bli |
| KOD | SASPRID35250B | bli | 5 | bli |
| EAN | RID.2.216 | box | 11 | bli |
KOD KRAT.:PHWPBSN400K407AITS
KOD VÝR.:872790088704400
EAN.:8711500881571
KOD KRAT.:PHWPBHL250K307
KOD VÝR.:872790088701300
EAN.:8727900887013
KOD KRAT.:MOLVLEDAL4500
KOD VÝR.:LVLEDAL4500
EAN.:8595073776065
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena