MODUS podhledové svítidlo, zářivka IKO 4x18W G13 kryt.opál TK IP40; nouz.modul
KOD KRAT.:MOIKO418NZ
KOD VÝR.:IKO418600NZ
EAN.:8595073724318
| Výrobce: | |
| Výrobce | SAPISELCO |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Balení | 200 ks |
| EAN | 8014748300270 |
| Délka | 200 |
| Rozměry | 200x2,5mm |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 200 mm |
| Podskupina zboží | Stahovací pásky |
| přepravní rozměr cm | 20 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 50 mm |
| Výška balení | 10 mm |
| Barevné provedení | bílé |
| EAN | 8014748300270 | bli | 5 | bli |
| KOD | SASP25200B | bli | 5 | bli |
| EAN | SESEL.2.205 | box | 11 | bli |
KOD KRAT.:MOIKO418NZ
KOD VÝR.:IKO418600NZ
EAN.:8595073724318
KOD KRAT.:WG773-332
KOD VÝR.:773-332
EAN.:8594031136101
KOD KRAT.:MOLVPU/3W/C/1/SA/X/W
KOD VÝR.:OZN/LVPU/3W/C/1/SA/X/WH
EAN.:5902448948829
KOD KRAT.:PHLEDH8720169230095
KOD VÝR.:872016923009500
EAN.:8720169230095
KOD KRAT.:MDSBC3.2/1.6
KOD VÝR.:RCACS 3,2/1,6-1000
EAN.:8591120048598
KOD KRAT.:MDSBC9.5/4.8
KOD VÝR.:RCACS 9,5/4,8-1000
EAN.:8591120048666
KOD KRAT.:PHPIEGU104.7/WW
KOD VÝR.:872790097044900
EAN.:8727900970449
KOD KRAT.:AMINS52103
KOD VÝR.:INS52103
EAN.:3606489818913
KOD KRAT.:SIPB31
KOD VÝR.:PB31
EAN.:8592718026332
KOD KRAT.:PHLEDFP6.5W/827/BL
KOD VÝR.:8718699762292
EAN.:8718699762292
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena