OSRAM autožárovka T4W 3893-02B 4W 12V BA9s 2blistr
KOD KRAT.:OSA3893-02B
KOD VÝR.:4050300647609
EAN.:4050300647609
| Výrobce: | |
| Výrobce | PHILIPS |
|---|---|
| Produktová řada | EcoHalo |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8727900922394 |
| Váha | 0.015 kg |
| Balení | 10 ks |
| Délka | 43 |
| Průměr | 13 |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | čirá |
| Délka balení | 70 mm |
| Podskupina zboží | Halogeny |
| přepravní rozměr cm | 7 cm |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Šířka balení | 23 mm |
| Teplota chromatičnosti | 2800 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Výška balení | 25 mm |
| Index barevného podání | 100 |
| Možnost stmívat | ANO |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | G9 |
| Provedení | čirá |
| Příkon | 18 W |
| Světelný tok | 204 lm |
| Tvar zdroje | kapsle |
| Životnost | 2000 hod |
| EAN | 08727900922400 | bal | 4 | bli |
| EAN | 8727900922400 | bal | 4 | bli |
| EOC | 872790092239400 | bli | 5 | bli |
| EAN | 8727900922394 | bli | 5 | bli |
| KOD | PHHEHG9KL18/BL | bli | 5 | bli |
| GPC | 925697744202 | ks | 1 | bli |
KOD KRAT.:OSA3893-02B
KOD VÝR.:4050300647609
EAN.:4050300647609
KOD KRAT.:OSEVCLA100/865
KOD VÝR.:4052899971042
EAN.:4052899971042
KOD KRAT.:OSEVING1257W/824
KOD VÝR.:4058075809406
EAN.:4058075809406
KOD KRAT.:WG2273-204
KOD VÝR.:2273-0204-22730204
EAN.:4050821027867
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena