SOLIGHT prodlužovák spojka,3m, bílá /PS03/
KOD KRAT.:SIPS03
KOD VÝR.:PS03
EAN.:8595092107017
| Výrobce: | |
| Produktová řada | Master |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8711500618245 |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 171 mm |
| Podskupina zboží | Kompaktní zářivky |
| přepravní rozměr cm | 17.1 cm |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Šířka balení | 23 mm |
| Výška balení | 36 mm |
| Patice | G23 |
| GPC | 927901704007 | ks | 1 | ks |
| EOC | 871150061824580 | ks | 1 | ks |
| EAN | 08711500618252 | bal | 4 | ks |
| EAN | 8711500618245 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHDS9/UVC | ks | 1 | ks |
| EAN | 8711500618269 | box | 11 | ks |
| EAN | 08711500618269 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:SIPS03
KOD VÝR.:PS03
EAN.:8595092107017
KOD KRAT.:ENLR03INBL10
KOD VÝR.:7638900361063
EAN.:7638900361063
KOD KRAT.:PHIW8720169072275
KOD VÝR.:8720169072275
EAN.:8720169072275
KOD KRAT.:OSH64760/240
KOD VÝR.:4050300209920
EAN.:4050300209920
KOD KRAT.:PHWHIDPV70SONC3
KOD VÝR.:871869653151800
EAN.:8718696531518
KOD KRAT.:PHLEDH8720169254503
KOD VÝR.:8720169254503
EAN.:8720169254503
KOD KRAT.:KACYKYLO3C1.5
KOD VÝR.:CYKYLo3x1.5
EAN.:8591043357371
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena