DURALAMP lineární halogen J-STANDARD 1500W 230V R7s 254mm
KOD KRAT.:DUH01989
KOD VÝR.:01989
EAN.:8011905173456
| Výrobce: | |
| Produktová řada | Master |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8718291188254 |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 129 mm |
| Podskupina zboží | Kompaktní zářivky |
| přepravní rozměr cm | 12.9 cm |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Šířka balení | 23 mm |
| Výška balení | 39 mm |
| Patice | G23 |
| EAN | 8718291188254 | ks | 1 | ks |
| GPC | 927901104007 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHDS7/UVC | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:DUH01989
KOD VÝR.:01989
EAN.:8011905173456
KOD KRAT.:OEZPV1463AgG
KOD VÝR.:06738
EAN.:8590125067382
KOD KRAT.:RTSUPERCLIK0
KOD VÝR.:SUPERCLIK0
EAN.:8050040860210
KOD KRAT.:BEJ0199
KOD VÝR.:2504200100
EAN.:8595025316387
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena