SOLIGHT USB kabel 2.0 A/M - Lightning konektor 1m bílý /iPhone, iPod, iPad
KOD KRAT.:SISSC1501-S
KOD VÝR.:SSC1501-S
EAN.:8592718021559
| Výrobce: | |
| Výrobce | PHILIPS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Energetická třída | E |
| Balení | 25 ks |
| EAN | 8711500727480 |
| Váha | 0.171 kg |
| Délka | 1200 |
| Průměr | 26 |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | červená |
| Délka balení | 1215 mm |
| Označení zdroje | T8 |
| Podskupina zboží | Zářivky |
| Průměr trubice | 28 |
| přepravní rozměr cm | 121.5 cm |
| Reflektor | NE |
| s nouzovým zdrojem? | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Šířka balení | 27 mm |
| Teplota chromatičnosti | 150 K |
| Tvar zdroje | T8 |
| Užitý zdroj | zářivka |
| Výška balení | 27 mm |
| Patice | G13 |
| Příkon | 36 W |
| Světelný tok | 55 lm |
| Životnost | 15000 hod |
| EOC | 871150072748040 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8711500727497 | box | 11 | ks |
| EAN | 08711500727497 | box | 11 | ks |
| KOD | PHL36/15 | ks | 1 | ks |
| GPC | 928048501505 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8711500727480 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:SISSC1501-S
KOD VÝR.:SSC1501-S
EAN.:8592718021559
KOD KRAT.:EAPL7-B13/3
KOD VÝR.:263388
EAN.:4015082633882
KOD KRAT.:PHIW8720169072275
KOD VÝR.:8720169072275
EAN.:8720169072275
KOD KRAT.:OSH64760/240
KOD VÝR.:4050300209920
EAN.:4050300209920
KOD KRAT.:PHWHIDPV70SONC3
KOD VÝR.:871869653151800
EAN.:8718696531518
KOD KRAT.:PHLEDH8720169254503
KOD VÝR.:8720169254503
EAN.:8720169254503
KOD KRAT.:KACYKYLO3C1.5
KOD VÝR.:CYKYLo3x1.5
EAN.:8591043357371
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena