Schneider spínací jednotka 1zAP zBE101
KOD KRAT.:AMZBE101
KOD VÝR.:ZBE101
EAN.:3389110089479
| Výrobce: | |
| Produktová řada | Master |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8711500264640 |
| Délka | 1213.6 |
| Balení | 25 ks |
| Průměr | 26 |
| Energetická třída | A |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Označení zdroje | T8 |
| Podskupina zboží | Zářivky |
| Průměr trubice | 28 |
| Reflektor | NE |
| s nouzovým zdrojem? | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Světelný tok | 2850 lm |
| Teplota chromatičnosti | 6500 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Studená |
| Tvar zdroje | lineární |
| Užitý zdroj | zářivka |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Patice | G13 |
| Příkon | 32 W |
| Životnost | 15000 hod |
| EAN | 8711500264640 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8711500264657 | bal | 4 | ks |
| EOC | 871150026464040 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHL32/865ECO | ks | 1 | ks |
| EAN | 08711500264657 | box | 11 | ks |
| GPC | 927921186523 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:AMZBE101
KOD VÝR.:ZBE101
EAN.:3389110089479
KOD KRAT.:MOBRSB4KO300V6/ND/20
KOD VÝR.:BRSB4KO300V6/ND/2000
EAN.:8596099054779
KOD KRAT.:OSVHIT2000/N/ESUPER
KOD VÝR.:4008321979063
EAN.:4008321979063
KOD KRAT.:OB2149010
KOD VÝR.:2149010
EAN.:4012195583936
KOD KRAT.:PHH8720169364868
KOD VÝR.:872016936486800
EAN.:8720169364868
KOD KRAT.:BEP01720
KOD VÝR.:1901212000
EAN.:8592920011034
KOD KRAT.:OS4099854455308
KOD VÝR.:4099854455308
EAN.:4099854455308
KOD KRAT.:AB5536-2159 N
KOD VÝR.:5536-2159 N
EAN.:8595017292835
KOD KRAT.:ENA544BL2
KOD VÝR.:7638900393354
EAN.:7638900393354
KOD KRAT.:OS4099854584428
KOD VÝR.:4099854584428
EAN.:4099854584428
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena