PHILIPS LED 40W A60 E27 WW FR ND 2CT/6 EC
KOD KRAT.:PH8719514459472
KOD VÝR.:871951445947200
EAN.:8719514459472
| Výrobce: | |
| Produktová řada | Master |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8711500268570 |
| Délka | 604 |
| Balení | 25 ks |
| Průměr | 26 |
| Energetická třída | A |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Označení zdroje | T8 |
| Podskupina zboží | Zářivky |
| Průměr trubice | 28 |
| Reflektor | NE |
| s nouzovým zdrojem? | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Užitý zdroj | zářivka |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Patice | G13 |
| Příkon | 16 W |
| Světelný tok | 1300 lm |
| Životnost | 15000 hod |
| EAN | 8711500268587 | bal | 4 | ks |
| EOC | 871150026857040 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8711500268570 | ks | 1 | ks |
| EAN | 08711500268587 | box | 11 | ks |
| GPC | 927922883015 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHL16/830ECO | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PH8719514459472
KOD VÝR.:871951445947200
EAN.:8719514459472
KOD KRAT.:PH8719514452381
KOD VÝR.:871951445238100
EAN.:8719514452381
KOD KRAT.:KACYKY2D1.5
KOD VÝR.:CYKY-O 2x1.5
EAN.:5907802014486
KOD KRAT.:PHH8719514866553
KOD VÝR.:871951486655300
EAN.:8719514866553
KOD KRAT.:PH8719514459458
KOD VÝR.:871951445945800
EAN.:8719514459458
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena