PHILIPS LED žárovka Classic A60 7W/60W E27 4000K 806lm NonDim 15Y opál
KOD KRAT.:PHLEDA7W/CW
KOD VÝR.:871869670543800
EAN.:8718696705438
| Výrobce: | |
| Produktová řada | ACTINIC |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8711500951489 |
| Váha | 0.0298 kg |
| Balení | 25 ks |
| Délka | 288 |
| Průměr | 16 mm |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 305 mm |
| Označení zdroje | T5 |
| Podskupina zboží | Zářivky |
| přepravní rozměr cm | 30.5 cm |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Šířka balení | 16 mm |
| Tvar zdroje | T5 |
| Užití | lapače hmyzu |
| Užitý zdroj | zářivka T5 |
| Výška balení | 16 mm |
| Patice | G5 |
| Příkon | 15 W |
| Životnost | 10000 hod |
| KOD | PHL15/10-T5 | ks | 1 | ks |
| EAN | 08711500951502 | box | 11 | ks |
| GPC | 928001201030 | ks | 1 | ks |
| EAN | 08711500951496 | bal | 4 | ks |
| EAN | 8711500951496 | bal | 4 | ks |
| EAN | 8711500951502 | bal | 4 | ks |
| EOC | 871150095148927 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8711500951489 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHLEDA7W/CW
KOD VÝR.:871869670543800
EAN.:8718696705438
KOD KRAT.:PHQBGP3911804S/740D9
KOD VÝR.:871951464415100
EAN.:8719514644151
KOD KRAT.:PHLEDA10.5/9WGDF/E27
KOD VÝR.:8719514324114
EAN.:8719514324114
KOD KRAT.:AB3171-80114
KOD VÝR.:3171-80114
EAN.:8595017201806
KOD KRAT.:PHLEDCPDL16.5/830EM
KOD VÝR.:872016915707100
EAN.:8720169157071
KOD KRAT.:OSEDT/E16/840HF
KOD VÝR.:4058075822351
EAN.:4058075822351
KOD KRAT.:OSEVINA6.5W/824
KOD VÝR.:4058075293298
EAN.:4058075293298
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena