| Délka balení | 82 mm |
|---|---|
| přepravní rozměr cm | 20.6 cm |
| Šířka balení | 117 mm |
| Výška balení | 206 mm |
| Produktová řada | Vynce |
| Patice | Ostatní |
| Příkon | 1.5 W |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| EAN | 8720169265684 |
| Rozměry | 400x140x109mm |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Podskupina zboží | Designová svítidla |
| Výrobce | PHILIPS |
| Světelný tok | 200 lm |
| Užitý zdroj | LED |
| Krytí | IP44 |
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena