EMOS akumulátor bezúdržbový 6V/4Ah GT6-4.2 Kód:B9641
KOD KRAT.:BEB9641
KOD VÝR.:1201000100
EAN.:8595025318732
| Výrobce: | |
| Produktová řada | WiZ Bulb RGB |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8719514554634 |
| Rozměry | 163x83x83mm |
| Balení | 6 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 105 mm |
| Označení zdroje | A80 |
| Podskupina zboží | Svět. zdroje |
| přepravní rozměr cm | 21.6 cm |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Světelný tok | 2452 lm |
| Šířka balení | 107 mm |
| Výška balení | 216 mm |
| EAN | 8719514554634 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929003500001 | ks | 1 | ks |
| EOC | 871951455463400 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHLEDWA18.5/RGB | ks | 1 | ks |
| GPC | 929003500022 | ks | 1 | ks |
| EAN | 08719514554641 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:BEB9641
KOD VÝR.:1201000100
EAN.:8595025318732
KOD KRAT.:BEH2017
KOD VÝR.:3010002017
EAN.:8592920056929
KOD KRAT.:DELXTS11-2
KOD VÝR.:XTS11-2
EAN.:6410014506117
KOD KRAT.:BEP5502
KOD VÝR.:1907010010
EAN.:8595025319739
KOD KRAT.:BES30110
KOD VÝR.:2333130121
EAN.:8592920107775
KOD KRAT.:KO193605002
KOD VÝR.:193605002
EAN.:4008220662905
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena