SOLIGHT univerzální síťový adaptér 600mA stabilizovaný výměnné konektory
KOD KRAT.:SIDA24
KOD VÝR.:DA24
EAN.:8592718018825
| Výrobce: | |
| Produktová řada | WiZ Outdoor low volt |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8720169071599 |
| Délka | 8800 |
| Rozměry | 163x134x108mm |
| Šířka | 74 |
| Výška | 202 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 191 mm |
| Podskupina zboží | Svítidla |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Šířka balení | 134 mm |
| Teplota chromatičnosti | 27-5000/RGB K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Nastavitelná |
| Výška balení | 230 mm |
| Barevné provedení | černá |
| Index barevného podání | 80 |
| Krytí | IP65 |
| Příkon | 10 W |
| Světelný tok | 450 lm |
| EAN | 8720169071599 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929003258301 | ks | 1 | ks |
| EOC | 872016907159900 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHIW8720169071599 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:SIDA24
KOD VÝR.:DA24
EAN.:8592718018825
KOD KRAT.:PHIH8718696176528
KOD VÝR.:4116430P9
EAN.:8718696176528
KOD KRAT.:WG221-412-P
KOD VÝR.:0221-0412-60355243
EAN.:4055143683173
KOD KRAT.:PHWPBSN70L33TS
KOD VÝR.:871150005968031
EAN.:8711500059680
KOD KRAT.:BES1111
KOD VÝR.:2400517252
EAN.:8595025308764
KOD KRAT.:KK5250ZN_F
KOD VÝR.:5250 ZN_F
EAN.:8595568915313
KOD KRAT.:BEP0038
KOD VÝR.:1906110300
EAN.:8595025391841
KOD KRAT.:BEF62512
KOD VÝR.:2001251020
EAN.:8595025319548
KOD KRAT.:OEZPNA163AgG
KOD VÝR.:40435
EAN.:8590125404354
KOD KRAT.:SIDA27
KOD VÝR.:DA27
EAN.:8592718018856
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena