PHILIPS WiZ svít.panel.LED CeilingSQ 36W 3400lm/827-65 IP20 ; bílá 60x60
KOD KRAT.:PHIW8719514554856_pos
KOD VÝR.:871951455485600
EAN.:8719514554856
| Výrobce: | |
| Produktová řada | WiZ Panel tunable |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8719514554856 |
| Délka | 600 |
| Rozměry | 42x600x600mm |
| Šířka | 600 |
| Výška | 42 |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Délka balení | 60 mm |
| Podskupina zboží | Svítidla |
| přepravní rozměr cm | 65 cm |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Světelný tok | 3400 lm |
| Šířka balení | 611 mm |
| Teplota chromatičnosti | 27-6500 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Nastavitelná |
| Výška balení | 617 mm |
| Index barevného podání | 80 |
| Krytí | IP20 |
| Příkon | 36 W |
| EAN | 8719514554856 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929003227101 | ks | 1 | ks |
| EOC | 871951455485600 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHIW8719514554856 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929003227122 | ks | 1 | ks |
| EAN | 08719514554863 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:PHIW8719514554856_pos
KOD VÝR.:871951455485600
EAN.:8719514554856
KOD KRAT.:PHLEDW8719514372689
KOD VÝR.:871951437268900
EAN.:8719514372689
KOD KRAT.:OSISAHPLP203030
KOD VÝR.:4058075576070
EAN.:4058075576070
KOD KRAT.:OSISAHPLF203030
KOD VÝR.:4058075576018
EAN.:4058075576018
KOD KRAT.:MOBRSB3KO375V2/NDSM
KOD VÝR.:BRSB3KO375V2/NDSM
EAN.:8595073796797
KOD KRAT.:OSH64429PRO
KOD VÝR.:4050300987262
EAN.:4050300987262
KOD KRAT.:AMEPH4400121
KOD VÝR.:EPH4400121
EAN.:3606480526992
KOD KRAT.:OSISMPLF286010TWWF
KOD VÝR.:4058075484610
EAN.:4058075484610
KOD KRAT.:OSHLX64625
KOD VÝR.:4050300006703
EAN.:4050300006703
KOD KRAT.:PHIH8719514338500
KOD VÝR.:871951433850000
EAN.:8719514338500
KOD KRAT.:AMEPH4100121
KOD VÝR.:EPH4100121
EAN.:3606480526831
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena