Schneider CEDAR PLUS zásuvka 230V 16A a přep.stříd. r.6So IP44 šedá
KOD KRAT.:AMWDE000685
KOD VÝR.:WDE000685
EAN.:3303432401016
| Výrobce: | |
| Produktová řada | WiZ Bar linear light |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8719514554153 |
| Délka | 300 |
| Rozměry | 42x45x300mm |
| Šířka | 45 |
| Výška | 42 |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Délka balení | 59 mm |
| Podskupina zboží | Svítidla |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Šířka balení | 405 mm |
| Teplota chromatičnosti | 22-6500/RGB K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Nastavitelná |
| Výška balení | 87 mm |
| Index barevného podání | 80 |
| Krytí | IP20 |
| Příkon | 5.5 W |
| Světelný tok | 400 lm |
| EAN | 8719514554153 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929003202301 | ks | 1 | ks |
| EOC | 871951455415300 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHIW8719514554153 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929003202322 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:AMWDE000685
KOD VÝR.:WDE000685
EAN.:3303432401016
KOD KRAT.:EABC-U-1/12-TW-ECO
KOD VÝR.:281698
EAN.:4015082816988
KOD KRAT.:EAKLV-24UPS-F
KOD VÝR.:178816
EAN.:4015081741458
KOD KRAT.:KK8656_HB
KOD VÝR.:8656_HB
EAN.:8595057614246
KOD KRAT.:PHLEDCP4.3/WWE14/BL
KOD VÝR.:8718699763435
EAN.:8718699763435
KOD KRAT.:PHI50584/30/PN
KOD VÝR.:8718696164877
EAN.:8718696164877
KOD KRAT.:BEA1397
KOD VÝR.:3104139700
EAN.:8592920030844
KOD KRAT.:MGLC0404.9/CW/E14
KOD VÝR.:LC0404.9-E14-4000K
EAN.:4892657053463
KOD KRAT.:BEP0039
KOD VÝR.:1906100050
EAN.:8595025391834
KOD KRAT.:PHWPBHL1000L78
KOD VÝR.:871150006237600
EAN.:8711500062376
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena