LEDVANCE FV střídač.stringový 3-fáz. LT-15K 15kW WiFi/Eth
KOD KRAT.:OSF4058075835269
KOD VÝR.:4058075835269
EAN.:4058075835269
| Výrobce: | |
| Produktová řada | WiZ Spot RGB |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8718699787134 |
| Rozměry | 58x50x50mm |
| Balení | 6 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 70 mm |
| Označení zdroje | PAR16 |
| Podskupina zboží | Svět. zdroje |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Světelný tok | 345 lm |
| Šířka balení | 70 mm |
| Výška balení | 160 mm |
| Ekvivalentní náhrada za | 50 W |
| Reflektor | ANO |
| EAN | 8718699787134 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHLEDWGU104.9/RGB | ks | 1 | ks |
| GPC | 929002448422 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8719514372344 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OSF4058075835269
KOD VÝR.:4058075835269
EAN.:4058075835269
KOD KRAT.:SISSV1201
KOD VÝR.:SSV1201
EAN.:8592718018979
KOD KRAT.:PHLEDCA13/WW/BL
KOD VÝR.:871869976451700
EAN.:8718699764517
KOD KRAT.:PHIH8720169159075
KOD VÝR.:872016915907500
EAN.:8720169159075
KOD KRAT.:GPA76
KOD VÝR.:1041007615
EAN.:4891199011597
KOD KRAT.:PHIH50610/30/P7
KOD VÝR.:8718696175989
EAN.:8718696175989
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena