SOLIGHT vidlice přímá gumová 230V 16A IP44
KOD KRAT.:SIP76
KOD VÝR.:P76
EAN.:8592718010867
| Výrobce: | |
| Výrobce | PHILIPS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8720169074859 |
| Rozměry | 76x45x7940mm |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 355 mm |
| Podskupina zboží | LED pásky a přísl. |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Šířka balení | 355 mm |
| Výška balení | 76 mm |
| EAN | 8720169074859 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929003315201 | ks | 1 | ks |
| EOC | 872016907485900 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHIW8720169074859 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:SIP76
KOD VÝR.:P76
EAN.:8592718010867
KOD KRAT.:PHI53092/31/12
KOD VÝR.:8718291487944
EAN.:8718291487944
KOD KRAT.:KO175702000
KOD VÝR.:175702000
EAN.:4008224238540
KOD KRAT.:AMA9F03120
KOD VÝR.:A9F03120
EAN.:3606480439704
KOD KRAT.:SIP50
KOD VÝR.:P50
EAN.:8592718013868
KOD KRAT.:MOPIK23S
KOD VÝR.:OZAWPIK23S
EAN.:5902288988474
KOD KRAT.:AMA9F04325
KOD VÝR.:A9F04325
EAN.:3606480440687
KOD KRAT.:PCE1246
KOD VÝR.:124-6
EAN.:9003399124068
KOD KRAT.:PHIH8720169320833
KOD VÝR.:8720169320833
EAN.:8720169320833
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena