MODUS highbay příslušenství - závěs řetízkový OKTA 2 ;2
KOD KRAT.:MOOKTAZAVES2
KOD VÝR.:OKTAZAVES2
EAN.:8595073708158
| Výrobce: | |
| Produktová řada | WiZ Bulb RGB |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8719514554672 |
| Rozměry | 101x45x45mm |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 70 mm |
| Označení zdroje | P45 |
| Podskupina zboží | Svět. zdroje |
| přepravní rozměr cm | 16 cm |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Šířka balení | 70 mm |
| Výška balení | 160 mm |
| Ekvivalentní náhrada za | 40 W |
| Světelný tok | 470 lm |
| EAN | 8719514554672 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929003499801 | ks | 1 | ks |
| EOC | 871951455467200 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHIW8719514554672 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929003499822 | ks | 1 | ks |
| EAN | 08719514554689 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:MOOKTAZAVES2
KOD VÝR.:OKTAZAVES2
EAN.:8595073708158
KOD KRAT.:OSH66733PRO
KOD VÝR.:4008321208668
EAN.:4008321208668
KOD KRAT.:EKSHT-1/230V
KOD VÝR.:SHT-1/230V
EAN.:8595188130424
KOD KRAT.:OSISFCI24/840S
KOD VÝR.:4058075618121
EAN.:4058075618121
KOD KRAT.:PHI8719514419339
KOD VÝR.:871951441933900
EAN.:8719514419339
KOD KRAT.:LDKLIC01_041
KOD VÝR.:01.041
EAN.:8595138100439
KOD KRAT.:SIPS16
KOD VÝR.:PS16
EAN.:8595092108403
KOD KRAT.:PHWHFRTDI128-54TL5
KOD VÝR.:871829166205100
EAN.:8718291662051
KOD KRAT.:PHI8721103104939
KOD VÝR.:872110310493900
EAN.:8721103104939
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena