Schneider CEDAR PLUS křížový přepínač r. 7 IP44 šedá
KOD KRAT.:AMWDE000670
KOD VÝR.:WDE000670
EAN.:3303432400217
| Výrobce: | |
| Produktová řada | WiZ Globe tunable |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8718699786335 |
| Rozměry | 139x95x95mm |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 105 mm |
| Podskupina zboží | Svět. zdroje |
| přepravní rozměr cm | 18.5 cm |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Šířka balení | 105 mm |
| Výška balení | 185 mm |
| Ekvivalentní náhrada za | 75 W |
| Světelný tok | 1055 lm |
| EAN | 8718699786335 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHIW8718699786335 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929002451022 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:AMWDE000670
KOD VÝR.:WDE000670
EAN.:3303432400217
KOD KRAT.:PHL30/79
KOD VÝR.:871150070624940
EAN.:8711500706249
KOD KRAT.:AB3558E-A00610 01
KOD VÝR.:3558E-A00610 01
EAN.:8595017272738
KOD KRAT.:AB3901F-A00131 01
KOD VÝR.:3901F-A00131 01
EAN.:8595017235375
KOD KRAT.:MOPIK24M
KOD VÝR.:OZAWPIK24M
EAN.:5902288988542
KOD KRAT.:AMA9F06310
KOD VÝR.:A9F06310
EAN.:3606480437991
KOD KRAT.:HDL356
KOD VÝR.:L356
EAN.:8595118847064
KOD KRAT.:PHWHIDPVC35/I
KOD VÝR.:872790085973700
EAN.:8727900859737
KOD KRAT.:MOUS4000A4KN600NDPIR
KOD VÝR.:US4000A4KN600/ND/PIR
EAN.:8596099115401
KOD KRAT.:OSVHITS1000NDLS
KOD VÝR.:4008321591944
EAN.:4008321591944
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena