ELEKTROBOCK zvonek ZV2 economy /0005/
KOD KRAT.:EOZV2E
KOD VÝR.:ZV2-Econom
EAN.:8594012221208
| Výrobce: | |
| Produktová řada | WiZ Globe RGB |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8719514372504 |
| Rozměry | 139x95x95mm |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 105 mm |
| Podskupina zboží | Svět. zdroje |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Šířka balení | 105 mm |
| Výška balení | 185 mm |
| Ekvivalentní náhrada za | 75 W |
| Světelný tok | 1055 lm |
| EAN | 8719514372504 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929002383921 | ks | 1 | ks |
| EOC | 871951437250400 | ks | 1 | ks |
| KOD | PH8719514372504 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:EOZV2E
KOD VÝR.:ZV2-Econom
EAN.:8594012221208
KOD KRAT.:ENH371/370BL1
KOD VÝR.:7638900253016
EAN.:7638900253016
KOD KRAT.:MOPIK27S
KOD VÝR.:OZAWPIK27S
KOD KRAT.:SISSC1601-S
KOD VÝR.:SSC1601-S
EAN.:8592718025168
KOD KRAT.:MORS400CIK
KOD VÝR.:OZVORS400CIK
KOD KRAT.:FK-DMM-ECO
KOD VÝR.:7120086
EAN.:8591636007577
KOD KRAT.:ENRC14PPBL2
KOD VÝR.:7638900138740
EAN.:7638900138740
KOD KRAT.:BESM7023
KOD VÝR.:2335072310
EAN.:8592920058053
KOD KRAT.:PHQRC159Z-752481
KOD VÝR.:872016975248199
EAN.:8720169752481
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena