OSRAM výb.speciální Xenonová XBO 75W/2 OFR
KOD KRAT.:OSVXBO75/2OFR
KOD VÝR.:4050300508825
EAN.:4050300508825
| Výrobce: | |
| Produktová řada | WiZ Edison filament tunable |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8718699787233 |
| Rozměry | 143x64x64mm |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 85 mm |
| Označení zdroje | ST64 |
| Podskupina zboží | Svět. zdroje |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Světelný tok | 640 lm |
| Šířka balení | 85 mm |
| Výška balení | 185 mm |
| Ekvivalentní náhrada za | 50 W |
| EAN | 8718699787233 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHIW8718699787233 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929003018722 | ks | 1 | ks |
| EAN | 08719514552531 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:OSVXBO75/2OFR
KOD VÝR.:4050300508825
EAN.:4050300508825
KOD KRAT.:OSECOMFA7.5W/927FD
KOD VÝR.:4058075602618
EAN.:4058075602618
KOD KRAT.:OS4058075842403
KOD VÝR.:4058075842403
EAN.:4058075842403
KOD KRAT.:PHLEDB2.8/WWF/E14/12
KOD VÝR.:8719514309296
EAN.:8719514309296
KOD KRAT.:OSILSV1000/830/5/IP6
KOD VÝR.:4058075705548
EAN.:4058075705548
KOD KRAT.:OS4099854470875
KOD VÝR.:4099854470875
EAN.:4099854470875
KOD KRAT.:OSESMP4.9TWE14ZB
KOD VÝR.:4058075729124
EAN.:4058075729124
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena