SEZ rozvodnice na omítku S-4DS 4mod. IPXX průhledná dvířka bílá
KOD KRAT.:SEZS-4DS
KOD VÝR.:S-4DS
EAN.:5905793089827
| Výrobce: | |
| Produktová řada | WiZ Giant filament tunable |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8719514372221 |
| Rozměry | 296x160x160mm |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 183 mm |
| Ekvivalentní náhrada za | 6 W |
| Podskupina zboží | Svět. zdroje |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Šířka balení | 183 mm |
| Výška balení | 318 mm |
| Světelný tok | 390 lm |
| GPC | 929003018521 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHLEDW8719514372221 | ks | 1 | ks |
| EOC | 871951437222100 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8719514372221 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:SEZS-4DS
KOD VÝR.:S-4DS
EAN.:5905793089827
KOD KRAT.:MOAXEPU/3W/C/1/SA/XW
KOD VÝR.:OZN/AXEPU/3W/C/1/SA/X/WH
EAN.:5902869500446
KOD KRAT.:SEZKT1
KOD VÝR.:KT1
EAN.:8596089990056
KOD KRAT.:MOMEGALW2M4V1/1400ND
KOD VÝR.:MEGALW2M4V1/1400ND
EAN.:8595073712971
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena