ELEMAN kroužek objímky E14 černá; Kód:263
KOD KRAT.:EE-AB1901162
KOD VÝR.:1901-162
EAN.:8594160490181
| Výrobce: | |
| Výrobce | PHILIPS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8720169077041 |
| Rozměry | 22,5x22,5x76,5mm |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 45.5 mm |
| Podskupina zboží | Smart zařízení |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Šířka balení | 75.5 mm |
| Výška balení | 160.5 mm |
| EAN | 8720169077041 | ks | 1 | ks |
| EOC | 872016907704100 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929004121901 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHIW8720169077041 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:EE-AB1901162
KOD VÝR.:1901-162
EAN.:8594160490181
KOD KRAT.:OS4099854419553
KOD VÝR.:4099854419553
EAN.:4099854419553
KOD KRAT.:MOPIKPU34
KOD VÝR.:OZAWPIKPU34
EAN.:5902448975344
KOD KRAT.:OS4099854709159
KOD VÝR.:4099854709159
EAN.:4099854709159
KOD KRAT.:OS4099854442759
KOD VÝR.:4099854442759
EAN.:4099854442759
KOD KRAT.:MO4159000522
KOD VÝR.:4159000522
EAN.:8596099026967
KOD KRAT.:OS4099854460975
KOD VÝR.:4099854460975
EAN.:4099854460975
KOD KRAT.:PH8719514403840
KOD VÝR.:871951440384000
EAN.:8719514403840
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena