PHILIPS WiZ žárovka A67 13W/100W E27 TW 1521lm Dim˙
KOD KRAT.:PHIW8718699786175
KOD VÝR.:871869978617500
EAN.:8718699786175
| Výrobce: | |
| Produktová řada | WiZ |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8720169075672 |
| Rozměry | 116x39x116mm |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 70 mm |
| Označení zdroje | B37 |
| Podskupina zboží | Svět. zdroje |
| přepravní rozměr cm | 15.5 cm |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Šířka balení | 140 mm |
| Výška balení | 155 mm |
| Ekvivalentní náhrada za | 40 W |
| Možnost stmívat | ANO |
| Světelný tok | 470 lm |
| EOC | 872016907567200 | pck | 3 | pck |
| KOD | PHIW8720169075672 | pck | 3 | pck |
| EAN | 8720169075672 | pck | 3 | pck |
| GPC | 929002448833 | pck | 3 | pck |
KOD KRAT.:PHIW8718699786175
KOD VÝR.:871869978617500
EAN.:8718699786175
KOD KRAT.:BEJ0199
KOD VÝR.:2504200100
EAN.:8595025316387
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena