ABB SWING L rámeček jednonásobný ;jasně.bílá
KOD KRAT.:AB3901J-A00010 B1
KOD VÝR.:3901J-A00010 B1
EAN.:8595017289606
| Výrobce: | |
| Výrobce | PHILIPS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8727900933581 |
| Energetická třída | G |
| Rozměry | xxmm |
| Balení | 12 ks |
| Délka | 156 |
| Průměr | 35 |
| Technické parametry: | |
| Index barevného podání | 20-39 |
| Podskupina zboží | Sodíkové |
| Skupina zboží | Výbojky |
| Světelný tok | 4700 lm |
| Teplota chromatičnosti | 2000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Životnost | 38000 hod |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | E27 |
| Příkon | 54 W |
| EAN | 8727900933581 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHVSONTPIA50XTRA | ks | 1 | ks |
| GPC | 928150019227 | ks | 1 | ks |
| EOC | 872790093358100 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8727900933598 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:AB3901J-A00010 B1
KOD VÝR.:3901J-A00010 B1
EAN.:8595017289606
KOD KRAT.:MOQXP2500C600MIXW
KOD VÝR.:QXP2500C600MIXW
EAN.:8596099064372
KOD KRAT.:PH8721103040572
KOD VÝR.:872110304057200
EAN.:8721103040572
KOD KRAT.:PHH8721103046611
KOD VÝR.:872110304661100
EAN.:8721103046611
KOD KRAT.:PHWHFP158TLD
KOD VÝR.:872790091170100
EAN.:8727900911701
KOD KRAT.:MOSPMI700KO4V2BB/DI
KOD VÝR.:SPMI700KO4V2BB/DALI
EAN.:8596099003265
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena