OSRAM DECOR CARDBOARD DROP PENDANT E27 OSRAM
KOD KRAT.:OS4099854458880
KOD VÝR.:4099854458880
EAN.:4099854458880
| Výrobce: | |
| Výrobce | PHILIPS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8718696596753 |
| Délka | 204 |
| Rozměry | xxmm |
| Balení | 12 ks |
| Průměr | 46 |
| Energetická třída | A+ |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Do uzavřených svítidel | ANO |
| Index barevného podání | 90-100 |
| Podskupina zboží | Speciály |
| Příkon | 149 W |
| S bezpečností fólií | NE |
| Skupina zboží | Výbojky |
| Světelný tok | 16300 lm |
| Teplota chromatičnosti | 4200 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| uwe filter | NE |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | E40 |
| Pracovní poloha | libovolná |
| Životnost | 20000 hod |
| EAN | 08718696596760 | bal | 4 | ks |
| EAN | 8718696596753 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8718696596760 | box | 11 | ks |
| EOC | 871869659675300 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHVCDOTT150/942 | ks | 1 | ks |
| GPC | 928082519230 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OS4099854458880
KOD VÝR.:4099854458880
EAN.:4099854458880
KOD KRAT.:OS4099854541476
KOD VÝR.:4099854541476
EAN.:4099854541476
KOD KRAT.:OS4099854464492
KOD VÝR.:4099854464492
EAN.:4099854464492
KOD KRAT.:OS4099854449604
KOD VÝR.:4099854449604
EAN.:4099854449604
KOD KRAT.:OSVNAVE68E27
KOD VÝR.:4008321345462
EAN.:4008321345462
KOD KRAT.:OS4099854462856
KOD VÝR.:4099854462856
EAN.:4099854462856
KOD KRAT.:PHVCDOET50/828
KOD VÝR.:871829118563500
EAN.:8718291185635
KOD KRAT.:OSAOTI1000
KOD VÝR.:4052899620223
EAN.:4052899620223
KOD KRAT.:OS4099854317583
KOD VÝR.:4099854317583
EAN.:4099854317583
KOD KRAT.:OS4099854462757
KOD VÝR.:4099854462757
EAN.:4099854462757
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena