MODUS příslušenství - spona boční pro veřejné osvětlení. LV
KOD KRAT.:MOLVSPONAB
KOD VÝR.:51200302
EAN.:8596099026479
| Výrobce: | |
| Výrobce | PHILIPS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8718291120322 |
| Délka | 204 |
| Rozměry | xxmm |
| Balení | 12 ks |
| Průměr | 46 |
| Energetická třída | A+ |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Do uzavřených svítidel | ANO |
| Podskupina zboží | Speciály |
| přepravní rozměr cm | 22.5 cm |
| Příkon | 97 W |
| S bezpečností fólií | NE |
| Skupina zboží | Výbojky |
| Světelný tok | 10500 lm |
| Teplota chromatičnosti | 2800 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| uwe filter | NE |
| Životnost | 27000 hod |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | E40 |
| Pracovní poloha | libovolná |
| EAN | 8718291120322 | ks | 1 | ks |
| EOC | 871829112032200 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8718291120339 | box | 11 | ks |
| EAN | 08718291120339 | bal | 4 | ks |
| GPC | 928082119231 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHVCDOTT100/828 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:MOLVSPONAB
KOD VÝR.:51200302
EAN.:8596099026479
KOD KRAT.:OS8719747930571
KOD VÝR.:8719747930571
EAN.:8719747930571
KOD KRAT.:OS4099854095245
KOD VÝR.:4099854095245
EAN.:4099854095245
KOD KRAT.:OS4099854492044
KOD VÝR.:4099854492044
EAN.:4099854492044
KOD KRAT.:OS4099854492167
KOD VÝR.:4099854492167
EAN.:4099854492167
KOD KRAT.:OSAOTI450
KOD VÝR.:4052899620216
EAN.:4052899620216
KOD KRAT.:OS4099854492204
KOD VÝR.:4099854492204
EAN.:4099854492204
KOD KRAT.:OSQDALI2SENLS/PDCCI
KOD VÝR.:4052899630451
EAN.:4052899630451
KOD KRAT.:OS4099854448799
KOD VÝR.:4099854448799
EAN.:4099854448799
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena