OSRAM Pneu Kompresor OTI1000
KOD KRAT.:OSAOTI1000
KOD VÝR.:4052899620223
EAN.:4052899620223
| Výrobce: | |
| Výrobce | PHILIPS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8718291185635 |
| Délka | 152 |
| Rozměry | xxmm |
| Balení | 24 ks |
| Průměr | 70 |
| Energetická třída | A+ |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Do uzavřených svítidel | ANO |
| Podskupina zboží | Speciály |
| Příkon | 52 W |
| S bezpečností fólií | ANO |
| Skupina zboží | Výbojky |
| Světelný tok | 5150 lm |
| Teplota chromatičnosti | 2800 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| uwe filter | NE |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | E27 |
| Pracovní poloha | libovolná |
| Životnost | 20000 hod |
| GPC | 928155008835 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8718291185642 | box | 11 | ks |
| EAN | 08718291185642 | bal | 4 | ks |
| EOC | 871829118563500 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHVCDOET50/828 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8718291185635 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OSAOTI1000
KOD VÝR.:4052899620223
EAN.:4052899620223
KOD KRAT.:OS4099854317583
KOD VÝR.:4099854317583
EAN.:4099854317583
KOD KRAT.:OS4099854462757
KOD VÝR.:4099854462757
EAN.:4099854462757
KOD KRAT.:OS4099854452840
KOD VÝR.:4099854452840
EAN.:4099854452840
KOD KRAT.:OS4099854458583
KOD VÝR.:4099854458583
EAN.:4099854458583
KOD KRAT.:OS4099854734489
KOD VÝR.:4099854734489
EAN.:4099854734489
KOD KRAT.:PHVCDMEMW230/842
KOD VÝR.:871869659664700
EAN.:8718696596647
KOD KRAT.:OS4099854734441
KOD VÝR.:4099854734441
EAN.:4099854734441
KOD KRAT.:OS4099854458521
KOD VÝR.:4099854458521
EAN.:4099854458521
KOD KRAT.:PHLS10E
KOD VÝR.:871150076497326
EAN.:8711500764973
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena