PHILIPS PLC 8.5W 840 2P G24d-3
KOD KRAT.:PHLEDD8.5/840
KOD VÝR.:871869673371400
EAN.:8718696733714
| Výrobce: | |
| Výrobce | PHILIPS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8718696736531 |
| Energetická třída | F |
| Balení | 12 ks |
| Délka | 285 |
| Průměr | 46 |
| Technické parametry: | |
| Podskupina zboží | Speciály |
| Příkon | 450 W |
| Skupina zboží | Výbojky |
| Světelný tok | 42500 lm |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | E40 |
| Životnost | 20000 hod |
| EAN | 8718696736531 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHVHPIT450/645 | ks | 1 | ks |
| GPC | 928481600097 | ks | 1 | ks |
| EOC | 871869673653100 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8718696736548 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:PHLEDD8.5/840
KOD VÝR.:871869673371400
EAN.:8718696733714
KOD KRAT.:SIWM-20W-L
KOD VÝR.:WM-20W-L
EAN.:8592718023843
KOD KRAT.:AB3901H-A05010 01
KOD VÝR.:3901H-A05010 01
EAN.:8592624064602
KOD KRAT.:OS4099854513206
KOD VÝR.:4099854513206
EAN.:4099854513206
KOD KRAT.:KACYKY5C2.5
KOD VÝR.:CYKY5x2.5
EAN.:8595067595122
KOD KRAT.:KACY10ZZ
KOD VÝR.:CY,H07V-U10
EAN.:8591043106054
KOD KRAT.:PH8720169191679
KOD VÝR.:872016919167900
EAN.:8720169191679
KOD KRAT.:KACYKY5C1.5
KOD VÝR.:CYKY5x1.5
EAN.:5907802014646
KOD KRAT.:PHH8721103107619
KOD VÝR.:872110310761900
EAN.:8721103107619
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena