instalační kabel CYKY-J 5x6mm (J) ; kruh.100m
KOD KRAT.:KACYKY5C6
KOD VÝR.:CYKY5x6
EAN.:2029000001952
| Výrobce: | |
| Produktová řada | MASTER CDM-Tm |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8711500211491 |
| Váha | 0.017 kg |
| Délka | 50.5 |
| Rozměry | xxmm |
| Balení | 12 ks |
| Energetická třída | A |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Do uzavřených svítidel | ANO |
| Index barevného podání | 90-100 |
| Patice | PGJ5 |
| Podskupina zboží | Halogenidy |
| přepravní rozměr cm | 11 cm |
| S bezpečností fólií | NE |
| Skupina zboží | Výbojky |
| Světelný tok | 3000 lm |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Tvar zdroje | trubicový |
| uwe filter | ANO |
| Napětí | 220-240 V |
| Pracovní poloha | libovolná |
| Provedení | čirá |
| Příkon | 39 W |
| Typ svítidla | uzavřené |
| Životnost | 12000 hod |
| EAN | 8711500211491 | ks | 1 | ks |
| EOC | 871150021149115 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHVCDMTM35/930 | ks | 1 | ks |
| EAN | 08711500211507 | box | 11 | ks |
| GPC | 928093905130 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8711500211507 | bal | 4 | ks |
KOD KRAT.:KACYKY5C6
KOD VÝR.:CYKY5x6
EAN.:2029000001952
KOD KRAT.:KACYKY5C16
KOD VÝR.:CYKY5x16
EAN.:2029000009712
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena