OSMONT stropnice ELSA-1 1x75W E27 IP44;
KOD KRAT.:OMELS44705
KOD VÝR.:ELS44705
EAN.:8591728447052
| Výrobce: | |
| Produktová řada | MASTER CDM-Tm |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8711500207517 |
| Váha | 0.016 kg |
| Délka | 50.5 |
| Rozměry | xxmm |
| Balení | 12 ks |
| Energetická třída | A |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Do uzavřených svítidel | ANO |
| Patice | PGJ5 |
| Podskupina zboží | Halogenidy |
| přepravní rozměr cm | 11 cm |
| S bezpečností fólií | NE |
| Skupina zboží | Výbojky |
| Světelný tok | 1650 lm |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Tvar zdroje | trubicový |
| uwe filter | ANO |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Napětí | 220-240 V |
| Pracovní poloha | libovolná |
| Provedení | čirá |
| Příkon | 22 W |
| Typ svítidla | uzavřené |
| Životnost | 12000 hod |
| EOC | 871150020751715 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHVCDMTM20/830 | ks | 1 | ks |
| EAN | 08711500207524 | box | 11 | ks |
| GPC | 928087905130 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8711500207517 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8711500207524 | bal | 4 | ks |
KOD KRAT.:OMELS44705
KOD VÝR.:ELS44705
EAN.:8591728447052
KOD KRAT.:PHVCDMTD70/830
KOD VÝR.:871150019782515
EAN.:8711500197825
KOD KRAT.:OSDIMPFM40/24/P
KOD VÝR.:4058075379176
EAN.:4058075379176
KOD KRAT.:PHVCDMT70/942
KOD VÝR.:871150019927015
EAN.:8711500199270
KOD KRAT.:AMWDE000670
KOD VÝR.:WDE000670
EAN.:3303432400217
KOD KRAT.:MOUQRAMC600
KOD VÝR.:UQRAMC600
EAN.:8596099001421
KOD KRAT.:PHVCDMRM20/830/40S
KOD VÝR.:871829120303200
EAN.:8718291203032
KOD KRAT.:OSIFLCO20/865BK
KOD VÝR.:4058075574816
EAN.:4058075574816
KOD KRAT.:OSIFLCO20/840
KOD VÝR.:4058075575288
EAN.:4058075575288
KOD KRAT.:MO4306027
KOD VÝR.:4306027
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena