PHILIPS HUE Philips Hue W 1100 A60 E27 1P EU
KOD KRAT.:PHLEDH8720169364707
KOD VÝR.:872016936470700
EAN.:8720169364707
| přepravní rozměr cm | 11 cm |
|---|---|
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| uwe filter | ANO |
| Do uzavřených svítidel | ANO |
| Tvar zdroje | trubicový |
| Příkon | 73 W |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| S bezpečností fólií | NE |
| EAN | 8711500201676 |
| Rozměry | xxmm |
| Skupina zboží | Výbojky |
| Podskupina zboží | Halogenidy |
| Výrobce | PHILIPS |
| Produktová řada | MASTER CDM-TC |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Světelný tok | 6500 lm |
| Patice | G8.5 |
| Pracovní poloha | libovolná |
| Napětí | 220-240 V |
| Životnost | 12000 hod |
| Provedení | čirá |
| Typ svítidla | uzavřené |
| Balení | 12 ks |
| Délka | 81 |
| Váha | 0.023 kg |
| Průměr | 14 mm |
| Energetická třída | A+ |
KOD KRAT.:PHLEDH8720169364707
KOD VÝR.:872016936470700
EAN.:8720169364707
KOD KRAT.:YSPNGSPACERU18
KOD VÝR.:RU 18
EAN.:8595169573196
KOD KRAT.:PH8720169302099
KOD VÝR.:872016930209900
EAN.:8720169302099
KOD KRAT.:PH8720169302716
KOD VÝR.:872016930271600
EAN.:8720169302716
KOD KRAT.:BESM7004B
KOD VÝR.:2335070420
EAN.:8592920035887
KOD KRAT.:AB3558E-A00651 08
KOD VÝR.:3558E-A00651 08
EAN.:8595017234514
KOD KRAT.:GPLR14S2PP
KOD VÝR.:1013322200
EAN.:4891199217784
KOD KRAT.:PHH8720169364868
KOD VÝR.:872016936486800
EAN.:8720169364868
KOD KRAT.:BEP01720
KOD VÝR.:1901212000
EAN.:8592920011034
KOD KRAT.:OS4099854455308
KOD VÝR.:4099854455308
EAN.:4099854455308
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena