LEDVANCE AR SPOT2 RD V 12W 840 SYM60 BKON LEDV
KOD KRAT.:OS4099854625589
KOD VÝR.:4099854625589
EAN.:4099854625589
| Výrobce: | |
| Výrobce | PHILIPS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8727900930603 |
| Délka | 99 |
| Rozměry | xxmm |
| Balení | 12 ks |
| Průměr | 19 |
| Energetická třída | A+ |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Do uzavřených svítidel | ANO |
| Index barevného podání | 90-100 |
| Podskupina zboží | Halogenidy |
| S bezpečností fólií | NE |
| Skupina zboží | Výbojky |
| Světelný tok | 5450 lm |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| uwe filter | ANO |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | G12 |
| Pracovní poloha | libovolná |
| Příkon | 50 W |
| Životnost | 20000 hod |
| EAN | 08727900930610 | bal | 4 | ks |
| KOD | PHVCDMT50/930ELITE | ks | 1 | ks |
| EOC | 872790093060300 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8727900930603 | ks | 1 | ks |
| GPC | 928191705131 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8727900930610 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:OS4099854625589
KOD VÝR.:4099854625589
EAN.:4099854625589
KOD KRAT.:OS4099854529016
KOD VÝR.:4099854529016
EAN.:4099854529016
KOD KRAT.:OS4099854528910
KOD VÝR.:4099854528910
EAN.:4099854528910
KOD KRAT.:OS4099854624384
KOD VÝR.:4099854624384
EAN.:4099854624384
KOD KRAT.:OS4099854603426
KOD VÝR.:4099854603426
EAN.:4099854603426
KOD KRAT.:OS4099854584183
KOD VÝR.:4099854584183
EAN.:4099854584183
KOD KRAT.:OS4099854464010
KOD VÝR.:4099854464010
EAN.:4099854464010
KOD KRAT.:OS4099854603068
KOD VÝR.:4099854603068
EAN.:4099854603068
KOD KRAT.:OS4099854624605
KOD VÝR.:4099854624605
EAN.:4099854624605
KOD KRAT.:OS4099854603044
KOD VÝR.:4099854603044
EAN.:4099854603044
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena