LEDVANCE PL COMP 600 V 26W 830 LEDV
KOD KRAT.:OS4099854734441
KOD VÝR.:4099854734441
EAN.:4099854734441
| Výrobce: | |
| Výrobce | PHILIPS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8718696596647 |
| Délka | 222 |
| Rozměry | xxmm |
| Balení | 12 ks |
| Průměr | 90 |
| Energetická třída | A+ |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Do uzavřených svítidel | ANO |
| Index barevného podání | 90-100 |
| Podskupina zboží | Halogenidy |
| přepravní rozměr cm | 25.4 cm |
| Příkon | 230 W |
| S bezpečností fólií | ANO |
| Skupina zboží | Výbojky |
| Světelný tok | 21140 lm |
| Teplota chromatičnosti | 4200 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| uwe filter | NE |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | E40 |
| Pracovní poloha | libovolná |
| Reflektor | ANO |
| Životnost | 20000 hod |
| EOC | 871869659664700 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8718696596654 | box | 11 | ks |
| EAN | 8718696596647 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHVCDMEMW230/842 | ks | 1 | ks |
| GPC | 928070419830 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OS4099854734441
KOD VÝR.:4099854734441
EAN.:4099854734441
KOD KRAT.:OS4099854458521
KOD VÝR.:4099854458521
EAN.:4099854458521
KOD KRAT.:PHLS10E
KOD VÝR.:871150076497326
EAN.:8711500764973
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena