PHILIPS stropní svítidlo WL070V 11-17W 1150-1800lm/830-40-57 50Y IP65 ; senz.
KOD KRAT.:PHQWL070V1117/8345S
KOD VÝR.:872016976747899
EAN.:8720169767478
| Výrobce: | |
| Produktová řada | Ledinaire Wall-mounted (generace 2) mensi prumer |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8719514522718 |
| Technické parametry: | |
| Patice | Ostatní |
| Podskupina zboží | Stropnice |
| Příkon | 19 W |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Typ svítidla | Prachotěsy |
| Užitý zdroj | klasická žárovka |
| Krytí | IP65 |
| Světelný tok | 1700 lm |
| Životnost | 50000 hod |
| GPC | 911401826882 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8719514522718 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHQWL070V17S/840M | ks | 1 | ks |
| EOC | 871951452271899 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHQWL070V1117/8345S
KOD VÝR.:872016976747899
EAN.:8720169767478
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena